قبل از ارسال حتما قوانین سایت رو مطالعه فرمائید.

ارسال های فاقد محتوای مفید و تبلیغاتی حذف خواهد شد.


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
چگونه از تانک جوهر استفاده کنیم؟
#1
Information 
چگونه از تانک جوهر پرینترهای پرینتر جوهر افشان استفاده کنیم؟
[تصویر: ink-1024x315.jpg]
می‌دانیم که جوهر گران است. هزینه تولید و توزیع آن نیز بالاست. اگر مصرف شما از این نوع پرینترها زیاد است، و کارتریج فابریک آن‌ها نیز پاسخگو شما نیست، حتماً به شما تانک جوهر پیشنهاد شده و یا در حال استفاده از آن‌ها هستید. به‌هرحال مدت نگهداری و مصرف تانک جوهر مقرون به صرفه است و هزینه نگهداری و شارژ آن‌ها کمتر است. همان‌طور که گفتیم، جوهر گران است!
نکاتی که باید در موقع استفاده از تانک جوهر مورد توجه قرار دهید:
1- همیشه تانک جوهرها را در سطحی صاف در کنار پرینتر قرار دهید. بطوریکه هم سطح پرینتر قرار گیرد و بالاتر و پایین تر از آن نباشد.
[تصویر: Printer2-1024x682-1000x666.jpg]
2- هنگامی‌که پرینتر جوهرافشان در حال استفاده است، درب سوراخ‌های کوچک را باز نگه دارید تا هوا برای گردش جوهر در جریان باشد و زمانی که کاری با پرینتر ندارید، درها را ببندید.
[تصویر: Printer2-1024x682.jpg]
3- پرینتر شما هنگام استفاده از تانک جوهر، همیشه اخطار نداشتن جوهر را می دهد. شما می توانید نسبت به این مسئله بی تفاوت بوده یا این پیغام را خاموش کنید (البته در بعضی از مدل‌ها). برای خاموش کردن پیغام خالی بودن جوهر، به مدت 5 ثانیه دکمه Stop را نگه دارید.
[تصویر: Printer1-682x1024.jpg]
4- در بعضی از تانک جوهرها از stopper یا قطع کننده شلنگ استفاده می شود. اگر تانک جوهر شما این قطعه را دارد. هنگامی‌که از پرینتر استفاده نمی کنید یا میخواهید دستگاه را جابجا کنید می توانید شلنگ را ببندید تا جوهر به سمت تانک جوهر برنگردد.
[تصویر: Printer5-1024x682.jpg]
5- حتماً مطمئن باشید که اتصالات شلنگ تانک جوهر، درون پرینتر به خوبی نصب شده باشد. همیشه آن را بررسی کنید تا نشتی نداشته باشند.
[تصویر: Printer7-1024x682.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط:


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان